Konverents Pärnus: Vali IT ja kujunda ise meie tulevik!

30. oktoober 2014

 5. novembril on Pärnumaa koolide gümnasistid oodatud Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ja Tallinna Tehnikaülikooli korraldatavale konverentsile "Vali IT ja kujunda ise meie tulevik!".

IT-konverentsil saab vastuse küsimustele, mis võimalusi annab infotehnoloogia haridus Eestis ja mujal maailmas ning mida toob IT-valdkond järgmise 5-8 aasta jooksul.

Päeva esimeses pooles astuvad sisukate loengutega üles valdkonna ettevõtete juhid, kes toovad külastajateni infotehnoloogia viimased trendid, tulevikusuunad ning miks on kasulik omada IT alast ülikooliharidust. Kuulata saab Andrei Korobeiniku loengut "Kogemused ja IT-sektori hetkeolukord" ja IT-ettevõtja Madis Kuuskmanni ettekannet "Telekommunikatsiooni operaatorite rahvusvaheline koostöö ja piiriülene võrguäri". Andres Adamson räägib fotode digitaalsest töötlemisest.

Päeva teises pooles on kõigil külastajatel võimalus osa võtta erinevatest töötubadest, kaasuste lahendamisest ja loengutest. Õpitakse programmeerima Lego Mindstorm roboteid ning tegema elektroonikasüsteeme. IT-laborites võetakse lahti ja tutvustatakse arvuti komponente ning õpetatakse, kuidas igapäevastes koolitöödes erinevaid arvutiprogramme paremini ära kasutada.

Tähelepanu, vajalik on eelregistreerimine: http://www.ttu.ee/itkonverents

Ürituse elluviimist toetab „Eesti info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kõrghariduse ning teadus- ja arendustegevuse riikliku programmi 2011-2015“ rakendusprogramm.
Lisa kommentaar

Email again: