Koolid ja ettevõtted on oodatud koosloome lõpuseminarile

31. juuli 2020

Kõik huvilised on oodatud haridusasutuste ja iduettevõttete koosloomeprogrammi lõpuseminarile ja projektide tunnustamisüritusele.

Startup Estonia lõi koostöös HITSA ja Tallinna Ülikooliga koosloome pilootprogrammi. Programm algas tänavu jaanuaris ning kestis läbi kevadise distantsõppe kuni juuni lõpuni. Lõpuseminaril arutletakse, kuidas koosloomemudel haridusinnovatsioonile kaasa aitas, kuulatakse programmis osalenud õpetajate ja ettevõtjate kogemusi ning tunnustatakse osalenud projekte esmakordselt Eestis väljaantava märgisega “Koosloome kool ja ettevõte”, mis kinnitab, et hariduslahendust on õppeasutustes testitud ja sobivaks hinnatud.

Seminar toimub 27. augustil kell 13.30-17.30 Energia avastuskeskuses (Põhja pst 29, Tallinn) ning kuulub konverentsi Latitude59 programmi.

Seminaril esineb University College London (UCL) EDUCATE programmi juht Rose Luckin. EDUCATE programm on pühendatud koosloome mudeli väljatöötamisele. Selle eesmärk on lisada ettevõtjate hariduslahendustele teaduse abil tõenduspõhist, valideerida neid koostöös õpetajatega ning koguda infot haridusinnovatsiooni teaduspõhiseks arenduseks.

Registreerumine ja ajakava

Koosloome avaseminar HITSA nutiklassis.


Lisa kommentaar

Email again: