Kõrgkoolid saavad taotleda toetust e-õppe võimaluste arendamiseks

10. oktoober 2019

HITSA avas IT Akadeemia programmi e-õppe arendusprojektide taotlusvooru kõrgkoolidele, et toetada kaasaegsete interaktiivsete distantsilt õppimise võimaluste loomist ja edasiarendamist. Toetust saavad taotleda kõik Eesti kõrgkoolid ja puudub ka erialade piirang.

Taotlusvooru maht on 300 000 eurot ja selle eesmärk on suurendada Eesti kõrghariduse efektiivsust ja kvaliteeti ning üliõpilaste digipädevust. Toetust saab taotleda digitaalse õppevara loomise ja arendamisega seotud tegevusteks.

“Osalema on oodatud kõik Eesti kõrgkoolid. Uuendusliku momendina eelistame seekord projekte, mis käsitlevad tehisintellekti õpetamist või kasutamist õppetöös,” ütleb HITSA juht Heli Aru-Chabilan.

“Erinevalt varasematest IT Akadeemia taotlusvoorudest, ei ole antud taotlusvoorus erialade piirangut – oodatud on kõik head ideed, sõltumata õppekava erialast,” ütles IT Akadeemia programmi nõunik Indrek Ots.

IT Akadeemia e-õppe arendusprojektide taotlusvoor


IT Akadeemia on Eesti riigi, ülikoolide, kutsekoolide ja IKT-sektori ettevõtete koostööprogramm IKT kutse- ning kõrghariduse kvaliteedi ja konkurentsivõime tõstmiseks, vajaliku tööjõu tagamiseks ning valdkonna teaduse arendamiseks. Programmi koordineerib Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus.


Lisainfo:
Indrek Ots
IT Akadeemia nõunik
indrek.ots@hitsa.ee


Lisa kommentaar

Email again: