LHV Pank kutsub Tallinna Tehnikaülikooli IT-tudengeid külla

28. november 2013

28. novembril külastab rühm Tehnikaülikooli bakalaureuse õppe IT-tudengid LHV Panka, etnäha pangandussektori köögipoolt ja kohtuda sealsete äriarenduse ja IT-valdkonna juhtidega.

„Mõte tudengid külla kutsuda tekkis IT Akadeemia stipendiumipäevadel, kui LHV Pank kuulutas välja omapoolse stipendiumi IT-tudengitele,“ rääkis LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu.

“Selleks, et tulevikus saaks tehtud huvitavaid ja reaalset pangandussektori vajadust rahuldavat (lõpu)tööd, on vaja tudengil saada aru, kuidas pank igapäevaselt töötab, milline roll on selles IT-l ja milliseid küsimusi saaks IT abil veel lahendada” ütles TTÜ arvutiteaduse instituudi dotsent Marko Kääramees.

LHV Pank kuulutas välja stipendiumi, millega tunnustatakse IKT alaseid bakalaureusetöid, mis aitavad kaasa Eesti majanduse arengule või finantssektori edendamisele Eestis. Stipendiumi suurus on 3000€. Täpsema info stipendiumi kohta informaatika bakalaureuseõppekava veebis või aadressil www.itakadeemia.ee

IT Akadeemia on Eesti riigi, ülikoolide ja IKT sektori ettevõtete koostööprogramm valdkonna jaoks vajaliku tööjõuressursi tagamiseks ning IKT hariduse pakkumise arendamiseks Eesti ja välistudengitele. IT Akadeemia programmi vahenditest finantseeritakse õppekvaliteedi parandamise meetmeid, makstakse tudengitele stipendiume ning viiakse läbi rahvusvahelist turundustegevust. IT Akadeemia programm on Hariduse Infotehnoloogia SA hallatav üksus. Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) ülesandeks on IT-hariduse toetamine ja tänapäevase tehnoloogia juurutamine kõikide tasemete haridusasutustes; nende varustamine moodsate infosüsteemidega, ning kõrge kvalifikatsiooniga IKT spetsialistide ettevalmistamise tagamine.


Lisainformatsioon

Raili Somelar

HITSA turundusjuht

53 440 660


Marko Kääramees

TTÜ arvutiteaduse instituudi dotsent

marko.kaaramees@ttu.ee

Lisa kommentaar

Email again: