Moodle kasutamisel uus aadress!

21. august 2014

Alates 1. septembrist 2014 pakub Hariduse Infotehnoloogia sihtasutus (HITSA) õpikeskkonna Moodle kasutamise teenust uuel aadressil http://moodle.hitsa.ee. Hetkel jääb tööle ka moodle.e-ope.ee, mis suunab kasutajad uuele aadressile.

Ümbersuunamistega on selgunud paar puudust, mille lahendused on alljärgnevad:

- IE-ga moodle.e-ope.ee annab veateate sertifikaadi kohta. Tuleks vajutada "Continue to this website (not recommended) ", et liikuda edasi moodle.hitsa.ee lehele.

- Safariga antakse veateade "Safari can't verify the identity of the website moodle.e-ope.ee". Seal tuleb vajutada nuppu Continue, et liikuda edasi moodle.hitsa.ee lehele.

ID-kaardiga sisselogimisel ei tohiks enam probleeme olla.

Seni on Moodle õpikeskkonda saanud kasutada ka Eesti Hariduse ja Teaduse Andmesidevõrgu EENeti HAVIKEses, kuid nagu teada, on uusi veebirakendusi paigaldatud vaid HITSA keskkonnas. Tuletan viimastele üksikutele kasutajatele meelde, kes ei ole HAVIKEsest HITSA moodle keskkonda kolinud, et selleks on viimane aeg! Alates 1. septembrist kustutatakse HAVIKEses kõik Moodle rakendused.

Kõikide Moodle-küsimuste korral võtke palun ühendust kasutajatoega aadressil moodle@hitsa.ee või telefonil 628 5874. Endiselt on oodatud tagasiside ja ettepanekud veebis http://goo.gl/nTtrsq

Kommentaarid

amina

28. mai

dfehytjrhtergewrgr

amina

28. mai

uus konyo

Juan

01. sept

Pange vana moodle tagasi. Ma ei saa aru

Lisa kommentaar

Email again: