HITSA kutsub Nutiklassi esimesele sünnipäevale

24. august 2015

HITSA Nutiklassi snnipev
Kutsume teid 28. augustil kell 12-15 HITSA Nutiklassi esimesele sünnipäevale!
 
HITSA Nutiklass kuulub European Schoolneti Smart Class Labide võrgustikku ja tutvustab koolidele kaasaegseid võimalusi, mida klassiruumis kasutada.
 
Sünnipäevapeol saame tuttavaks uute võimalustega nutiseadmete ja interaktiivsete tahvlite kasutamisel, analüüsime, kui palju külastajaid oli esimesel õppeaastal, milline on olnud Nutiklassi tüüpkülastaja ja kuidas hariduspilt Eestis on tänu Nutiklassile muutunud.
 
Sünnipäevalaps kingitusi ei oota, nende eest on hoolitsenud Datel ja Microsoft. Nutiklass saab Microsoftilt kingiks tahvelarvutid, meie tehnikapark täieneb Windows operatsioonisüsteemil töötavate tahvelarvutite võrra. Datel kingib mobiilse interaktiivse tahvli, mis võimaldab kasutada Promethean õpitarkvara kõiki võimalusi.
 
Lisaks oleme täiendanud Nutiklassi Einstein LabMate andmekogujate näol, mis on suureks abiks reaal- ja loodusainetes andmete süsteemsel kogumisel.
 
Sünnipäeval kuuleme ka seda, mida teevad meie lõunanaabrid - kuidas Läti koolides õppetöö digitaalset läbiviimist testiti.
 
Tule uute digivahenditega tutvuma!
Palun anna oma tulekust teada: SIIN


22. juulil 2015 andis haridus- ja teadusministeerium teada, et Eesti riik investeerib üle 40 miljoni euro selleks, et aastal 2020 saaks kõigis koolitundides õppida digitaalselt. Eelkõige muutub paremaks ja kättesaadavaks eestikeelne e-õppevara. Digipöörde programm on osa Eesti elukestva õppe strateegia 2020st ja selle eesmärk on digivõimaluste teadlik ja tark integreerimine õppeprotsessi. HITSA Nutiklassis julgustame õpetajaid uusi võimalusi kasutama ja oskuslikult juba õpilastel taskus olevaid nutiseadmeid ja –programme hariduse heaks tööle panema.

Lisa kommentaar

Email again: