OTSEÜLEKANNE seminarilt Võrgustik Võrgutab

06. oktoober 2016

Täna toimub selle õppeaasta esimesene Võrgustik Võrgutab seminar, kus fookuses on õpetaja professionaalne areng – kuidas seda targalt planeerida ja juhtida ning kuidas selleks üldse aega leida. Seminarilt saab jälgida ka otseülekannet!

Seminaril jagavad mõtteid ja kogemusi õpetajad, õppejõud, koolijuhid ning organisatsioonide esindajad, kes toetavad oma erinevate tegevustega õpetaja professionaalset arengut. Seminaril käsitletakse muutuvat õpetajakutset, selle nõudeid ning õpetaja täienduskoolituse suundi. Samuti jagavad mitmed koolid oma kogukonnas õppimise kogemust ja otsitakse vastust küsimusele, kuidas leida aega tempokas õpetaja töös.

Seminar toimub Tallinnas Mustamäel asuvas Tehnopoli teadus- ja ärilinnakus 6. oktoobril kl 10.00-16.30.

Seminarilt toimub ka otseülekanne, mis algab kell 10.00!

Tutvu kava ja ettekannetega >>Otseülekande ajal on kõigil võimalus esinejatele küsimusi esitada vestluskastis:


Võrgustik Võrgutab on seminaride sari, mis 2016. aastal toimub juba kaheksandat aastat. Seminari eesmärk on tõhustada õpetajate ja õppejõudude koostööd, mis toetaks hariduse kvaliteeti laiemalt. Soovime pakkuda osalejatele võimalust olla kursis õppetöös toimuvate muudatustega, saada uusi teadmisi ja leida koostööpartnereid oma valdkonna edasiarendamiseks. Ühepäevaste ürituste missiooniks on Eesti erinevate haridustasemete temaatiliste võrgustike töö jätkusuutlikkuse tagamine ja diskussioonile aktiveerimine e-õppe edasiarendamiseks.


* Tsitaat pärineb Herbert Victor Prochnow´lt

Lisa kommentaar

Email again: