HITSA alustab personaliseeritud õppe lahenduste välja töötamist

02. oktoober 2019

HITSA ning Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi eestvedamisel toimus 30. septembril individuaalse õpiraja töötuba, mis keskendus personaliseeritud õppe lahenduste välja töötamisele kratitehnoloogia ja andmeanalüütika kaasabil.

HITSA nutiklassis kogunenud tehisintellekti valdkonna ettevõtjad ja haridusinimesed arutlesid, kuidas muuta õppimine personaalsemaks ilma õpetajale lisatööd kaasa toomata. Osalejad kirjeldasid nii õpetaja kui ka õpilaste individuaalse õpirajaga seotud vajadusi ning seda, millised tingimused peaks olema täidetud, et Eesti koolid saaks individuaalsed õpirajad kasutusele võtta.

Järgmiseks on plaanis viia läbi katseprojekt. Selle põhjal saab juba täpsemalt välja tuua, milliseid lahendusi haridusvaldkond personaliseeritud õppe jaoks vajab ning mida on vaja teha, et olemasolevad infosüsteemid individuaalseid õpiradasid toetaks.

Ootame kõiki teemast huvitatud koole ja ettevõtjad ühendust võtma, et üheskoos individuaalsed õpirajad teoks teha – viime Eesti hariduse uuele tasemele!

Lisainfo HITSA kodulehel


Kontakt
Peep Küngas
HITSA andmearhitekt
peep.kungas@hitsa.ee

Kommentaarid

Kersti Varblane

06. okt

Olen juba oma huvist märku andnud, aga kindlasti on ka mu kool - Kiili Gümnaasium - asjast huvitatud ja valmis mingeid tulevasi lahendusi katsetama.

HITSA

07. okt

Aitäh projekti vastu huvi tundmast. Projekti juht võtab teiega kindlasti ühendust (kui ta ei ole juba võtnud).

Pille Kaisel

21. okt

Ka Metsküla algkoolil on asja vastu huvi.

Hannely Luik-Stogov

22. okt

Valga Põhikoolil suur huvi

Hele-Riin Kutsar

24. okt

Teema pakub väga huvi. Olen Surju Põhikooli matemaatika õpetaja.

Hendrik Noor

30. apr

Suur huvi!

Lisa kommentaar

Email again: