ProgeTiigri piirkondlik saadik toetab IT õppimise kättesaadavust

03. märts 2020

HITSA ProgeTiigri programmi raames tegutsevad igas Eesti maakonnas piirkondlikud saadikud, et kõigil õpilastel olenemata elukohast oleks võimalus oma kodukandis IT-õpet saada.

Maakondlikud nõustajad aitavad IT-õpet oma kodukandi lastele ja noortele kättesaadavamaks teha, äratada neis tehnoloogiahuvi ning toetavad ja innustavad kohalikke õpetajaid ja koolijuhte. Saadikutelt saab abi IT-õppega alustamisel, infopäevade ja ürituste korraldamisel, sobivate täienduskoolituste valimisel jmt.

ProgeTiigri saadik teeb tihedat koostööd kohaliku omavalitsusega, tunneb hästi oma maakonna eluolu ja oskab toetada koole ja lasteaedu just seal, kus nad seda vajavad. Õpetajatel ja juhendajatel omakorda on kindlasti kergem nõu küsida nõustajalt, kes töötab nende kodukandis.

ProgeTiigri programmi ja nõustajate ühiseks eesmärgiks on saavutada aasta lõpuks IT-õppimise võimaluste kättesaadavus 100% koolides ja 80% lasteaedades üle Eesti.

Koolid ja lasteaiad leiavad neile lähima ProgeTiigri saadiku kontaktid HITSA kodulehelt.
Kõik on oodatud julgelt ühendust võtma!
Tööpostil olevad saadikud võid ära tunda oranžide ProgeTiigri särkide järgi


ProgeTiigri programmi koordineerib Hariduse Infotehnoloogia SA ja nõustamisteenuse pakkumist toetab Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

Lisainfo:
Kristi Salum
ProgeTiigri programmijuht
kristi.salum@hitsa.ee


Lisa kommentaar

Email again: