Avatud on ProgeTiigri programmi taotlusvoor haridusasutustele

07. september 2015

Hariduse Infotehnoloogia SA (HITSA) avab taotlusvooru, kus on võimalik kõigil alus-, üld- ja kutseharidusasutustel taotleda toetust mikrokontroller arendusplaatide, robootika komplektide ja nende riistvaraliste lisade, elektroonika-mehhaanika KIT-ide ning 3D printer KIT-ide soetamiseks.

Eelisjärjekorras antakse toetust haridusasutustele, kelle õpetajad on saanud vastava koolituse HITSA ProgeTiigri koolitusprogrammist, kes on registreerinud sügisel 2015 a. algavatele HITSA ProgeTiigri koolitustele või on käinud mõnel teisel tehnoloogiahariduse koolitusel, mis tõendab õpetaja pädevust soovitud seadmete kasutamisel.


Tingimused:

  • HITSA toetus on 75% seadmete koguhinnast. Haridusasutuste omaosalus on 25%.
  • Ühele haridusasutusele makstava toetuse ülempiir on 3750 € (omaosalus 1250 €). HITSA toetusel saab seadmeid kokku soetada 5000 € eest. Kui kulu on suurem, esitakse haridusasutusele sellevõrra suurem arve.
  • Taotlusvoorus ei hüvitata tasulist tarkvara ja litsentse.

Taotlusvoorus osalemiseks tuleb täita avaldus. Avalduse vorm on alla laetav siit!
Palume esitada digitaalselt allkirjastatud avaldus hiljemalt 30. septembriks e-postiaadressile mari-liis.peets@hitsa.ee.

HITSA koondab kokku kõigi haridusasutuste soovid, misjärel koostatakse komisjon, kes valib välja toetust saavad haridusasutused. Seejärel korraldab HITSA riigihanke seadmete soetamiseks ning esitab haridusasutusele seadmete üleandmisel omaosaluse arve ning sõlmib üleandmise-vastuvõtmise akti.

Lisainformatsioon:
Mari-Liis Peets
ProgeTiiger programmijuht
Hariduse Infotehnoloogia SA
tel 6 285 891
Mob +372 53 031 350
e-post mari-liis.peets@hitsa.ee

Kommentaarid

Kaja Tammetalu

08. sept

Kas LEGO Educationi harivate klotside komplektid (n LEGO Math jne) kuuluvad ka tellitavate vahendite hulka. Meie koolil oli väga huvitav koolitus Janika Leostega. Oleme nõus oma kooliga LEG0 Edaucationi programme piloteerima. Lugupidamisega Kaja Tammetalu Pärnu Mai Kooli õppealajuhataja

Leelo Ambos

10. sept

Kas 3D printer kitte on ka Eestist võimalik leida või finantseerib HITSA ka Hiinast ostetud kitte?

Mari-Liis Peets

14. sept

Vastan küsimustele e-kirja teel.

Tatjana

16. sept

Kas pehmed suured LEGO klotsid ja jutualustaja komplektid kuuluvad tellitavate vahendite hulga? Tegelen lasteaia lastega LEGO WeDo robootikaga

Lisa kommentaar

Email again: