Rahvusvaheline eTwinningu seminar Tallinnas

14. veebruar 2020

13.-15. veebruaril toimub Tallinnas eTwinningu rahvusvaheline seminar “Uued tehnloogiatrendid hariduses”, mis on kokku toonud pea 40 õpetajat Eestist, Prantsusmaalt, Belgiast ja Norrast.

Seminari fookuses on tehnoloogia ja võimalused, mida see pakub haridusele ja sealhulgas eTwinningu koostööprojektidele. Teiste seas tuleb juttu  mängustamisest ja personaliseeritud õppest ning kuidas neid eTwinningu projektidesse kaasata. “Õpetajad tunnevad uute tehnoloogiatrendide vastu suurt huvi nii Eestis kui ka mujal,” ütles eTwinningu projektijuht Laura Vetik. “Püüame seminaril ühendada kaks HITSA innovaatilist projekti, rahvusvahelise koostöö programmi eTwinning ja HITSA tehnololoogiatrendide seire raporti "Hariduse tehnoloogiakompass", et anda nii õpetajatele võimalus innovatsiooni ka enda klassi viia.”

Seminaril osalevad algklasside- ja põhikooli õpetajad, õppeainetest on esindatud pea kõik: võõrkeeled, ajalugu, matemaatika, loodusained. Seminari jooksul loovad õpetajad üheskoos eTwinningu koostööprojekte, mida oma koolides hiljem läbi viia.

Fotod ürituselt. Autor Argo Tornik / HITSA 


eTwinning on üle-Euroopaline õpetajate koostöövõrgustik, mis annab suurepärase võimaluse õppida nii kolleegidelt välismaal kui ka Eestis, jagada häid kogemusi ning osaleda koos õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides. 

eTwinning käivitati 2005. aastal Euroopa Komisjoni e-õppe programmi raames ning on alates 2014. aastast osa Erasmus+ist. Tänaseks on eTwinninguga liitunud üle 750 000 õpetaja üle Euroopa.

Lisa kommentaar

Email again: