Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet

07. oktoober 2016

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) korraldab Täiskasvanud Õppija Nädala raames 12. oktoobril kell 15:00 veebisaate „Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet“. Asjade interneti võimalustest ja ohtudest räägivad Linnar Viik, Priit Vimberg, Erkki Leego ja Anto Veldre.

„Sellega hakkame juba harjuma, et asjad meie ümber võivad olla internetis, aga see, et meie keha on ühendatud internetti, meie sees toimuv on ühendatud internetti, on päris uus mõtlemine,“ ütleb veebisaate moderaator Linnar Viik.

Veebisaates uurime, mis on asjade internet ning mida kõike internetti ühendatakse. Räägime sellest, miks see vajalik on ning missugused ohud sellega kaasnevad. Kaugjuhitavad valgustus- ja kütteseadmed, koduvalve, WiFi kaamerad, nutitelerid, külmkapid ja targad pulsikellad on tulnud turule, et jääda. Kuidas pakutavatest võimalustest kõige rohkem kasu saada ja samas, kuidas kõige selle keskel end turvaliselt tunda?

Saadet saab vaadata HITSA veebilehel 12. oktoobril kell 15.00 www.hitsa.ee.


Digiõppe päeva korraldab HITSA alates 2003. aastast eesmärgiga populariseerida info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kasutamise võimalusi õppimisel ja õpetamisel igas vanuses huvilistele. Seda kõike selleks, et teadvustada ühiskonda tehnoloogilistest võimalustest meie ümber ja ärgitada kaasa mõtlema.


Lisainfo:
Katrin Kiilaspää
Projektijuht
Hariduse Infotehnoloogia SA
Tel: 628 5898 | 53 011 445
E-post: katrin.kiilaspaa@hitsa.ee

Lisa kommentaar

Email again: