Koolitusi on võimalik tellida ka kooli või lasteaeda

29. jaan

Lisaks avalikele täienduskoolitustele saab koolitusi tellida ka kooli või lasteaeda kohapeale.

Heli Aru-Chabilan esineb EduEXEX konverentsil

28. aug

Tänavusel haridustehnoloogide konverentsil esineb HITSA juhatuse esimees Heli Aru-Chabilan. Ettekandes tuleb juttu uutest projektidest ja plaanidest Hariduse Infotehnolooga SA töös.

Turvalise interneti päev 6. veebruaril

05. veebr

Tänavu tähistatame rahvusvahelist turvalise interneti päeva 6. veebruaril. Seekordne teema „Loo, suhtle ja jaga hoolivalt – parem internet algab sinust“ aitab tõstatada interneti suhtluskultuuri valukohti ja otsib võimalikke lahendusi, et internet oleks kriitika, kiusamise ja hukkamõistu asemel üksteise toetamiseks.

HITSA Nutiklass tähistab täna esimest sünnipäeva

28. aug

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) tähistab täna, 28. augustil HITSA Nutiklassi esimest sünnipäeva ning tutvustab sel puhul haridusrahvale tuleviku klassiruumi uusi võimalusi. Nutiklassi sünnipäevale eelneb haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi kooliaasta alguse pressikonverents.

HITSA kutsub Nutiklassi esimesele sünnipäevale

24. aug

Kutsume teid 28. augustil kell 12-15 HITSA Nutiklassi esimesele sünnipäevale! Sünnipäevapeol saame tuttavaks uute võimalustega nutiseadmete ja interaktiivsete tahvlite kasutamisel, analüüsime, kui palju külastajaid oli esimesel õppeaastal, milline on olnud Nutiklassi tüüpkülastaja ja kuidas hariduspilt Eestis on tänu Nutiklassile muutunud.

Tutvu Arvamusfestivali digihariduse ala kavaga!

13. aug

15. augustil veab HITSA Arvamusfestivali Õpiorus digihariduse ala, kus toimub kolm arutelu digihariduse teemadel ning läbi viiakse põnevaid töötubasid (tasuta). Esimene töötuba algab kell 10.00 Õpiorus! 

HITSA hariduskonverentsi ettekanded on veebis järelvaadatavad

05. mai

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus annab teada, et nüüdsest on kõigile huvilistele kättesaadavad HITSA rahvusvahelise hariduskonverentsi „NUTT* tuleb peale“ ettekanded ja videosalvestused.

Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri!

14. apr

HITSA-l on hea meel teatada, et ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri! Seekordsest numbrist leiab HITSA rahvusvahelise hariduskonverentsi esinejate artikleid, uusi töölehti ning kasulikku lugemist iga haridustaseme õpetajatele.

Vaata "Võrgustik võrgutab" seminari otseülekannet

12. märts

Täna toimub kell 10.00-16.30 Tartu Teaduskeskuses AHHAA HITSA korraldatud „Võrgustik võrgutab“ seminar „Loodus on imeline”.

Vaata „Võrgustik võrgutab“ seminari otseülekannet

04. dets

Täna toimub Eesti Infotehnoloogia Kolledži aulas „Võrgustik võrgutab“ seminar „Oma silm on kuningas - tule ja vali omale sobiv õppemeetod!“

Vaata otseülekannet seminarilt Võrgustik Võrgutab

09. okt

Täna, 9. oktoobril algas Hariduse Infotehnoloogia Sihasutuse korraldatud Võrgustik Võrgutab seminar, mis sel korral on keskendunud meediale.

Täna algab rahvusvaheline konverents "Pöördepunkt hariduses"

09. apr

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) korraldab 9.-11. aprillil rahvusvahelise konverentsi „Pöördepunkt hariduses“, mis toob kokku oma ala parimad eksperdid nii Eestist kui kaugemalt.

9.-11. aprillil toimub kevadkonverents "Pöördepunkt hariduses"

07. apr

Õppimine ja õpetamine muutuvad iga päevaga, aga milline suund valida, kui enam ei ole õigeid vastuseid ja valikuid on palju? Teame seda, et meil on Y-generatsioon, on tehnoloogia, on ühiskonna vajadused ja tuleviku töökohad, millest tänasel päeval ettekujutuski puudub. Kuidas õpetada lapsi praegu nii, et nad saaksid tulevikus hakkama? Oleme hariduse pöördepunktis.

Olustveres räägiti hariduse uuest reaalsusest

11. nov

7.-8. novembril toimus Olustveres seminar „Tuleviku kool“, kus kahe päeva jooksul arutlesid haridusvaldkonna eksperdid, koolijuhid ja õpetajad, milliseid võimalusi peaks pakkuma 21. sajandi haridus.

Eesti kutse- ja kõrgharidus astusid digiajastusse

26. sept

Täna, 26. septembril toimub Tallinna Lauluväljakul hariduskonverents, mis tutvustab kõrg- ning kutsehariduse programmide BeST ja VANKeR raames ellu viidud haridusmuudatusi ning loodud tänapäevaseid õppevahendeid.