Konkursi "Täna samm, homme teine" võidutöö aitab suhtlemiseks õiget stiili valida

22. oktoober 2015

HITSA digitaalsete õppematerjalide konkursi „Täna samm, homme teine“ võitis Virtsu Kooli direktor ja eesti keele õpetaja Airi Aavik tööga „Funktsionaalstiilidest praktiliselt“. Žürii tõigi esile ülesannete praktilisust ja huvitavalt kasutatud digivõimalusi.


AiriAavik.jpg

Fotol: Virtsu Kooli direktor ja 9. klassi eesti keele õpetaja Airi Aavik rõõmustab võidu üle.


II koha võitis Pärnu Vanalinna Põhikooli õpetajate meeskond koosseisus Tiiu Maide, Anne Kaare, Ele Jaanimägi ja Diana Veskimägi tööga „Abimaterjal läbivate teemade käsitlemisel põhikooli õppekavas“. Tegemist on läbivaid teemasid toetavate testikogumikega, mis on koondatud kokku ühte kohta. Materjali tugevuseks pidas žürii õpetajate omavahelist koostööd ja autorite paljusust.


Fotol: Pärnu Vanalinna Põhikooli õpetajad Tiiu Maide ja Anne Kaare ning HITSA Innovatsioonikeskuse juhataja Ene Koitla.

 

III koht läks samuti Pärnu Vanalinna Põhikooli: Mare Hallopi õppematerjal „Interaktiivne töövihik V klassile“. Eesti keele töövihik on mõeldud 5. klassile, seal on palju autori enda koostatud ülesandeid rõhuga õigekeelsusele, aga ka teistelt õpetajatelt kogutud ülesandeid. Žürii tõi esile ülesannete paljusust, materjali terviklikkust ja toetavat rolli iseseisval õppimisel.

 

Fotol: Pärnu Vanalinna Põhikooli õpetaja Mare Hallop, HITSA auhinna andis üle Ene Koitla.

 

Konkursil „Täna samm, homme teine“ osalesid kõik ajavahemikul  1. mai 2014 kuni 15. aprill 2015 haridusportaalis Koolielu õppevara all avaldatud alus- ja üldhariduse digitaalsed õppematerjalid, mis esitati autori või ainemoderaatori poolt konkursile 30. aprilliks 2015. a. Konkursi eesmärk on innustada õpetajaid looma elektroonseid õppematerjale, neid teistega jagama ning loomulikult tundides kasutama. Tänavune konkurss oli järjekorranumbrilt viies.

Hindamiskomisjoni kuulusid Anneli Rumm Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor, Riin Saadjärv Puhja Gümnaasiumist, Helja Kirber  Tuglase Seltsist ja Varje Tipp Pärnumaa Kutsehariduskeskusest. Võitjaid tunnustati 21. oktoobril 2015 Tallinna Reaalkoolis toimunud IKT sügiskonverentsil „10 aastat tagasi ja edasi“, mille korraldasid Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool.

Võidutöödest loe lähemalt Koolielu haridusportaalist:

Lisa kommentaar

Email again: