Taotle oma e-kursusele kvaliteedimärki

06. veebruar 2018

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kuulutab välja 2018. aasta e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvooru, taotlusi saab esitada alates 20. veebruarist kuni 12. märtsini 2018.

Kvaliteedimärk on tunnustus e-kursuse loojale, olles oluline ühtviisi nii õpetajale-õppejõule kui ka kursusel osalenud õppijatele. Iga-aastaseks traditsiooniks muutunud e-õpet toetava protsessi eesmärk on kaasa aidata e-kursuste kvaliteedi tõstmisele ning taseme ühtlustamisele. Alates 2008. aastast on kvaliteedimärgi pälvinud 266 e-kursust. Kvaliteedimärgi taotlemisest saavad kasu nii õpetajad, õppejõud kui ka õppijad, kelle jaoks muutub e-õpe atraktiivsemaks, õppeprotsess mitmekülgsemaks ja kvaliteetsemaks.

E-kursuse kvaliteedimärki saavad taotleda kõik haridusasutused täielikult või osaliselt veebipõhistele kursustele (sh täiendusõppekursustele ja MOOCidele), mis ei ole eelnevate taotlusvoorude tulemusel kvaliteedimärki saanud või millel on kvaliteedimärgi saamisest möödunud rohkem kui kolm aastat.

Kvaliteedimärgi taotlemiseks tuleb esitada kursuse eneseanalüüs, taotlus ning organisatsiooni retsensioon HITSA konkursiveebis. Ootame e-kursuste eneseanalüüsi tegema ja kvaliteedimärki taotlema kõiki kursuste autoreid!

E-kursuse kvaliteedimärgi taotluste esitamine on avatud 20. veebruarist 12. märtsini 2018 HITSA konkursiveebis. Täpsemat info taotlusvooru kohta loe siit>>

Lisa kommentaar

Email again: