Taxify, Helmes jt edukad jagasid ettevõtlike õpetajatega oma kogemust

28. jaanuar 2019

26. jaanuaril toimus arenguprogrammi EHE seminar innovatiivsetele õpetajatele. StartUp-seminaril jagasid üle Eesti kokku sõitnud pedagoogidele oma kogemusi ettevõtjad Martin Villig Taxify'st, Jaan Pillesaar Helmesest, Märt Aro DreamApply'ist ja Kadri Tuisk Clanbeatist.

Noppeid esinemistest: 

  • Tulevikus on iga ala tehnoloogia-ala. Ja igaüks meist saab midagi suurt ära teha!  Martin Villig, Taxify 

  • Edukas saab olla vaid see ettevõte, kus töötajad on õnnelikud. Jaan Pillesaar, Helmes

  • Maailma haridusest on digitaliseeritud vaid 2% - see tähendab, et see ala on veel täiesti optimeerimata ning tööd seisab ees palju. Märt Aro, DreamApply

  • Eestis on haridusala startupiga alustada väga hea. Eesti haridus ja Eesti tehnoloogia on maailmas väga kõrges hinnas. Kadri Tuisk, ClanBeat
Lisaks jagasid Mektory Ärimudelite laboris osalejatele nõu veel Inga Kõue Startup Estoniast ja Laura Kalda Heateo haridusfondist. Arutelud venisid plaanitust pikemaks - kõigile osalejatele on Eesti haridus südamelähedane teema ning tahtmine selle heaks midagi ära teha on suur ka ettevõtjate pool, õpetajatest rääkimata.

Arenguprogramm EHE (Eesti haridusinnovatsiooni edendajad) on mõeldud õpetajatele ja õppejõududele ning pakub neile tipptegijate koolitusi ja toetust oma innovatiivsete ideede elluviimisel. 

Arenguprogrammi korraldab Hariduse Infotehnoloogia SA koostöös Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooliga. Lisaks kaasab HITSA programmi tehnoloogiaettevõtjaid, startup-kogukonna esindajaid ning valdkonnaeksperte nii Eestist kui ka välismaalt.

Lisa kommentaar

Email again: