TÖÖKUULUTUS: HITSA otsib IT Akadeemia programmi nõunikku

16. oktoober 2017

HITSA otsib oma kollektiivi IT Akadeemia programmi nõunikku. Kandideerimise tähtaeg on 31. oktoober 2017!

Nõuniku töö eesmärgiks on eelkõige IKT teadusvaldkonna arengutega kursisolek ja ettepanekute tegemine ITA programmiliste tegevuste planeerimiseks, mh ITA teadusvaldkonna meetme arendamine ja elluviimise koordineerimine. Eesmärgi täitmiseks ootame nõunikult valdkonna andmete koondamist, vajadusel analüüside läbiviimist või nende tellimist, raportite koostamist ning IKT valdkonna avalikku tutvustamist sihtrühmadele; ITA taotlusvoorude tingimuste väljatöötamist ja arendamist, elluviimist ning tulemuslikkuse hindamist.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on magistritasemel kõrgharidus ja eelnev analüütilise töö kogemus. Eeldame head analüüsivõimet ning oskust koostada analüütilisi ja strateegilisi tekste ning näha suurt pilti. Töö tegemiseks on vajalik väga heal tasemel suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles ja valmisolek avalikeks esinemisteks. Peaksid omama varasemat kogemust kõrgharidus- ja/või teadusvaldkonnas ning eeliseks on IKT-alane haridus ja/või töökogemus.

Pakume sulle võimalust panustada Eesti jaoks olulises valdkonnas. Garanteerime, et töö on mitmekülgne ja tähendust omav. Lubame tavapärasest pikemat põhipuhkust ning toetavaid kolleege.

Tööle asumine esimesel võimalusel. Kandideerimiseks palume saata CV koos töötasu sooviga hiljemalt 31. oktoobriks 2017 CV-Online'is või aadressile raili.sassian@hitsa.ee.

Lisainfo: 628 5893, IT Akadeemia programmijuht Margit Grauen

IT Akadeemia programm toetab Eesti IKT kõrghariduses rahvusvaheliselt konkurentsivõimelist õppetööd, et tagada sektori tööjõuvajadust ning Eesti teaduse, tööstuse ning laiemalt kogu ühiskonna kiire jätkusuutlik areng.

Lisa kommentaar

Email again: