TÖÖKUULUTUS: Ootame HITSA meeskonda seire projektijuhti

22. jaanuar 2018

Otsime HITSA meeskonda seire projektijuhti, kelle ülesanne on koondada ja vahendada Eesti haridusmaastikul teavet tehnoloogia uutest arengutest ning nende rakendamisest hariduses. Kandideerimise tähtaeg 7. veebruar 2018.

Projektijuhi töö eesmärk on koondada ja vahendada Eesti haridusmaastikul teavet tehnoloogia uutest arengutest ning nende rakendamisest hariduses.

Eesmärgi saavutamiseks on Sinu ülesandeks luua ja hoida suhteid erinevate osapooltega, parima teadmise koondamiseks koordineerida ekspertkogu tööd, analüüsida ja tõsta esile valdkonna (sh rahvusvahelist) kogemust ja kaasaegseid õpetamismeetodeid ning koostada regulaarseid ülevaateid.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on suur huvi tehnoloogia ja haridusvaldkonna vastu ning oled omandanud vähemalt magistritasemel kõrghariduse (doktorikraad on eeliseks). Eeldame, et oled initsiatiivikas, oskad seada eesmärke ning neid ellu viia. Sul peab olema hea analüüsivõime ning oskus koostada analüütilisi ja strateegilisi tekste ning näha suurt pilti. Töö tegemiseks on vajalik väga heal tasemel suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles ja valmisolek avalikeks esinemisteks.

Pakume Sulle võimalust panustada Eesti jaoks olulises valdkonnas. Garanteerime, et töö on mitmekülgne ja tähendust omav. Lubame tavapärasest pikemat põhipuhkust ning toetavaid kolleege.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Kandideerimiseks saada palun oma CV koos töötasu soovi ja motivatsioonikirjaga hiljemalt
7.02.2018 CV-Online keskkonnas või e-posti aadressile: Raili.Sassian@hitsa.ee
Lisainfo tel: 6285821, personalijuht Raili Sassian

Lisa kommentaar

Email again: