Tunnustuse „Digitaalselt aktiivne kool“ pälvis 79 õppeasutust üle Eesti

28. oktoober 2016

26. oktoobril 2016. a toimunud IKT sügiskonverentsil tunnustas Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus digitaalselt aktiivseid koole. Tunnustuse pälvis ühtekokku 79 õppeasutust üle Eesti.

„Digitaalselt aktiivne kool“ on tunnustus õppeasutusele, kes on kolme viimase õppeaasta jooksul kasutanud aktiivselt digitaalseid võimalusi.

Tunnustuse eesmärk on seada eeskujuks koole, kes on muutunud valdkonna eestvedajaiks ja kellelt on palju ka teistel õppida. Samuti innustada neid, kes on sihiks seadnud oma kooli õpetajate ja õpilaste oskusliku tegutsemise digimaailmas ning astunud selleks esimesi vajalikke samme.

Tunnustuse pälvis 79 õppeasutust, kelle HITSA kuulutas välja 26. oktoobril 2016. a toimunud IKT sügiskonverentsil kolmes kategoorias. Tunnustuse pälvinud õppeasutused:

Digitaalselt aktiivsete koolide väljaselgitamiseks töötas HITSA välja metoodika, kus arvesse võeti õppeasutuste IKT-ga seotud tegevusi ning nende aktiivsust selles vallas. Tunnustuse saanud koolide väljaselgitamise põhimõtetest ning metoodikast saab täpsemalt lugeda siit »Lisainfo:
Inga Kõue
Sisuvaldkonna juht
inga.koue@hitsa.ee
Tel: 6285889

Lisa kommentaar

Email again: