Turvalise interneti päev 6. veebruaril

05. veebruar 2018

Tänavu tähistatame rahvusvahelist turvalise interneti päeva 6. veebruaril. Seekordne teema „Loo, suhtle ja jaga hoolivalt – parem internet algab sinust“ aitab tõstatada interneti suhtluskultuuri valukohti ja otsib võimalikke lahendusi, et internet oleks kriitika, kiusamise ja hukkamõistu asemel üksteise toetamiseks.

Turvalise interneti päeva eesmärk on julgustada kõiki kasutama tehnoloogiat vastutustundlikult, austavalt, kriitiliselt ja loovalt. Kutsume ka Teie kooli, lasteaeda ning huviringi turvalise interneti päeva tähistama! Soovime, et Eesti erinevates kohtades saaksid nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad Teie abiga osa turvalise interneti päevast ning oleksid nutivahendite kasutamisel veelgi nutikamad.  

Palume Teil Targalt internetis veebilehel teada anda, mida vahvat teie koolis, lasteaias või huviringis selle päeva või nädala raames teha plaanitakse! Kõik üritused kantakse interaktiivsele Eesti kaardile, mille leiab Targalt internetis veebilehelt. Valminud on ka Turvalise interneti päeva 2018 kogumik, kust leiate temaatilisi teavitusmaterjale ja soovitusi turvalise interneti päeva tähistamiseks.

2017. aastal korraldati turvalise interneti päeva puhul 185 teavitusüritust, kus osales 28 700 inimest. Näiteks viidi läbi temaatilisi ainetunde ja arutelusid, korraldati kampaaniaid, konkursse ja näitusi, loodi plakateid, videoid ning temaatilisi koomikseid, kirjutati esseesid, loodi infostende jne. Kõikide eelmise aasta üritustega on võimalik tutvuda siin>>

Turvalise interneti päevast loe lähemalt Targalt internetis veebilehelt >>

Lisa kommentaar

Email again: