Välja on kuulutatud konkurss HITSA juhatuse liikme ametikohale

19. juuni 2018

Seoses organisatsiooni kasvu ja arenguga ootame HITSA-ga liituma juhatuse liiget, kelle peamiseks vastutusalaks on hariduse infosüsteemide ja IKT taristu strateegilise arengu juhtimine ja selle toimimise tagamine. Kandideerimise tähtaeg on 2. juuli 2018.

Juhatuse liige sõnastab koostöös partneritega oma valdkonna strateegia, juhtib protsesse ning vahendeid strateegia elluviimisel. Igapäevaselt vastutab juhatuse liige tulemuslike koostöösuhete loomise ja hoidmise eest nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. 

Aktiivset ja motiveeritud tippjuhti toetab juhatuse liikme ametikohal varasem kokkupuude haridusvaldkonna ja IKT projektide juhtimisega. Kasuks tuleb kogemus erinevate rahastusmeetmete rakendamisega ja pikaaegsete projektide strateegilise juhtimisega. Edu saavutamisel aitab kaasa pädevus meeskonna juhtimises ja partnersuhete loomises. Tugeval kandidaadil on valdkonda toetav kõrgharidus. 

Värbamist viib läbi Tripod. Kandideerimisavaldust koos elulookirjeldusega ootame kuni 2.07.2018 hanna.niitmets@tripod.ee. Lisainfo>>

Lisa kommentaar

Email again: